Нардепу Стріхарському жінка наставила роги

Нардепу Стріхарському жінка наставила роги

Telegram-канал ЗЕландія опублікував відео бійки в ресторані за участю нібито народного депутата від партії «Слуга народу» Андрія Стріхарського. Telegram-канал стверджує, що нардеп спочатку напав на жінку, а потім за його командою охорона побила чоловіка, який намагався за неї заступитися

«Народний депутат від «Слуги народу» Андрій Стріхарський, який перебуває в неадекватному стані – під дією алкоголю або наркотиків, накинувся на відвідувачів ресторану», – йдеться в в коментарі до відео.

Варто зазначити, що саме місце інциденту не вказується, а камера зафіксувала дату 26.07.2020.

Невдовзі виявилося, що депутат-забіяка став рогонцем. Андрій Стріхарський пояснив, що у ресторані напав не просто на якусь жінку, а на свою дружину, яка зустрічалася у закладі з коханцем.

“Це моя законна дружина. Я її застав з цим чуваком, який, мабуть, давно з нею має стосунки. Поспілкувався з ним і з нею. Я взяв її за руку відвести за сусідній столик поговорити, щоб вона пояснила. Він схопився і зав’язалася у нього бійка з іншим, лівим, чуваком. Я їх навіть розбороняв. Я не знаю, чого він хотів. Ну, вони коханці, дружину мою хотів”, – розповів у коментарі виданню “Страна” депутат.

Як стало відомо “УНІАН”, ще на початку липня дружина депутата подала на розлучення.

https://1plus1.video/unian-novosti/2020-god/iyul-deputat-vid-slugi-narodu-napav-na-vidviduvachiv-restoranu

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account