Працює ТДВ «Хлистунівський завод залізобетонних конструкцій»

Працює ТДВ «Хлистунівський завод залізобетонних конструкцій»

Голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов, завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та транспортного обслуговування РДА Костянтин Філоненко, головний спеціаліст з питань екології, енергетики, природних ресурсів та захисту довкілля РДА Сергій Іваненко з робочим візитом побували на підприємстві ТДВ «Хлистунівський завод залізобетонних конструкцій». Очолює підприємство Катерина Рибальченко – людина з великим професійним досвідом, яка цього року п’ятий раз поспіль обрана головою правління та з 2004 року працює на цій посаді. Вона ознайомила з ключовими показниками виробництва.

Основним видом діяльності даного підприємства є виготовлення виробів із бетону для будівництва. Мають налагоджену співпрацю по закупці сировини з виробничим підрозділом «Хлистунівський кар’єр», що знаходиться поруч. Готова продукція здебільшого орієнтована на забезпечення потреб енергетичного комплексу, це зокрема опори для ліній електропередач, плити для перекриття трансформаторних підстанцій та інше. Зручне розташування виробництва біля об’єктів залізниці та кар’єру забезпечує оптимізацію транспортних затрат та вигідну логістику, що в свою чергу знижує собівартість готової продукції та сприяє зміцненню конкурентних позицій підприємства на ринку.

Особливим є той факт, що засновниками цього підприємства є місцеві жителі. На виробництві офіційно працевлаштовано 34 працівники, які отримують в середньому 16 тис грн заробітної плати та забезпечені належними умовами праці. Сплата податків та зборів до місцевого бюджету за перше півріччя 2020 року становить 642 тис грн, а це не що інше як інвестиції в ремонти садочків, шкіл, лікарень, доріг тощо.

В конструктивному діалозі Ігор Ладнов та Катерина Рибальченко дійшли до спільного висновку, що на даному етапі розвитку підприємства ключовим завдання правління є пошук нових партнерів і надійних ринків збуту виробленої продукції та розроблення ефективної маркетингової стратегії. Також Ігор Ладнов ставить перед собою та райдержадміністрацією завдання в умовах нинішньої економічної ситуації всіляко сприяти розвитку подібних підприємств району.

Райдержадміністрація

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account