Відбулося засідання координаційної наради

Відбулося засідання координаційної наради

19 березня відбулася щотижнева координаційна нарада під керівництвом першого заступника голови Городищенської райдержадміністрації Василя Скринника. Перед початком обговорення порядку денного, Василь Васильович доповів всім присутнім про проведену нараду з головою Черкаської обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком. Під час робочої зустрічі розглядалися основні завдання на 2018 рік та проблемні питання розвитку району. Питання стосувалися роботи у сфері культури, освіти, медицини, спорту тощо. Сторони домовилися про подальшу співпрацю.

На порядку денному розглядалося питання щодо участі у засіданні Центру допомоги учасникам антитерористичної операції (16.03.2018 в м. Черкаси). Заслухано інформацію директора Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилу Буджерак.

16.03.2018 відбулося обласне засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції за участю начальника відділу обласного Центру допомоги учасникам АТО Олександра Тимошенка, керівників структурних підрозділів Черкаської обласної державної адміністрації, перших заступників райдержадміністрацій та міських рад, голів районних та міських Центрів допомоги учасникам антитерористичної операції, керівників організацій до компетенції яких відносяться питання допомоги учасникам АТО.

Олександр Тимошенко прозвітував про роботу обласного Центру ДУ АТО, планування роботи на 2018 рік. Відмітив, що Центр є консультаційно-дорадчим органом та пріоритетними напрямками роботи районних ЦДУ АТО є збір та обробка інформації щодо аналізу вивчення та забезпечення потреб учасників АТО та їх сімей у Черкаській області. Наголосив на тісній співпраці організацій, суб’єктів, які надають соціальні послуги учасникам АТО та членам їх родин.

На даній нараді обговорено безліч питань. Особлива увага зверталася стосовно надання пільг учасникам АТО, про здійснення їх пільгового перевезення, щодо отримання учасниками АТО земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства. Розглядалося питання пільг у забезпеченні навчання учасників АТО та їх дітей. Квота для дітей та дорослих учасників АТО 10%. Ректори навчальних закладів Черкаської області попередженні. Щодо отримання житла учасниками АТО повідомили, що програма «Власний дім» будівництва житла на селі не діє. Дієвими залишаються програми 50 на 50 та «Програма пільгового кредитування учасників АТО».

Про здійснення соціальної роботи із сім’ями учасників АТО. Присутніх ознайомлено із напрямками роботи центрів соціальних служб із учасниками АТО та їх родинами, із видами надання консультаційних послуг, проведення соціальної реклами.

Розроблені нові семінари для спеціалістів центрів соціальних служб, працівників державних установ та організацій, Національної поліції з метою забезпечення надання допомоги сім’ям учасників АТО, надання соціальних послуг військовим психологом, військовим капеланом. Дана робота проводиться лише у Черкаській області.

22.03.2018 буде проводитися семінар спільно із громадською організацією «Блакитний птах» щодо роботи із полоненими, депресивними станами та суїцидами.

З 27.03.2018 тренера Черкаського ОЦСССДМ будуть передавати досвід роботи Кропивницькій області.

Про основні завдання на 2018 рік та проблемні питання розвитку району доповіли керівники структурних підрозділів Городищенської райдержадміністрації.

Про стан виконання доручень голови райдержадміністрації інформувала головний спеціаліст відділу документообігу та контролю райдержадміністрації Тетяна Горідько, відзначивши, що станом на 19 березня 2018 року 1 доручення успішно виконано, по другому дорученню продовжено термін виконання до квітня місяця.

Відповідно до розглянутих питань першим заступником голови райдержадміністрації Василем Скринником було дано ряд доручень і завдань.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account