Зібралися на Чубівці, щоб звернутися до Володимира Гройсмана

Зібралися на Чубівці, щоб звернутися до Володимира Гройсмана

Сьогодні 19 вересня на трасі Київ-Знам’янка біля Чубівки відбулася анонсована акція протесту. Депутат міської ради Роман Козюра через Фейсбук закликав небайдужих земляків на 9.00 год. долучатися до пікетування. Представники місцевого осередку “АвтоЄвроСила” спільно з районною спілкою воїнів АТО перекрили дорогу з вимогою відремонтувати ділянку траси, яка проходить через Городище. Також виступали за доступне розмитнення авто, висловилися на підтримку акції під Генпрокуратурою України.

Цікаво, що тільки повідомили про перекриття траси Київ-Знам’янка, вранці почалися вже якісь підготовчі ремонтні роботи.

На акції протесту було чимало машин з прапорами України та “АвтоЄвроСили”. На деяких плакатах були звернення особисто до Прем’єр-міністра: “Гройсман!!!!! Де гроші на дороги!?”, “Гройсман!!! Вимагаємо безпечні автошляхи!!!”

Прибули представники поліції та знімальна група 5 каналу. Пікетуючі зупинили фуру, машину, яка причепом перевозила свиней.

Говорили про міст при в’їзді в Городище зі сторони Корсуня. Його не можна ні об’їхати, ні обминути. В автомобілістів складаєтся враження, що дорожні служби просто знущаются з них і не помічають проблеми.

 

 

 

 

 

 

Фото Анатолія Миндри

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account