Будьте обережні під час відпочинку!

Будьте обережні під час відпочинку!

30 травня рятувальники провели рейд в Городищенському міському парку щодо дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісопаркових зонах та щодо правил безпечного відпочинку на водних об’єктах. Метою проведеного заходу є попередження виникнення пожеж в екосистемах та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій під час відпочинку громадян біля водоймищ.

Через теплу сонячну погоду, більшість громадян надають перевагу відпочинку на природі, тож нагадати жителям міста основні заходи безпеки життєдіяльності ніколи не буде зайвим. Жахлива статистика: з початку року в Україні на водоймах загинуло 274 людини, серед них 25 дітей!

Під час профілактичної роботи співробітники ДСНС наголосили відпочиваючим на небезпеці від розпаленого в непристосованих для цього місцях багаття, нагадали основні правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі та застерегли від необережного поводження з вогнем. Рятувальники закликали громадян бути відповідальними до власної безпеки та безпеки оточуючих й не залишали після себе сміття.

Шановні Городищани та гості міста! У зв’язку з високою пожежною небезпекою категорично заборонено розводити багаття у лісах та лісопаркових зонах. Пам’ятайте, пожежу легше попередити, ніж загасити! Городищенський районний сектор Управління ДСНС України Черкаській області вкотре наголошує на необхідності дотримання правил безпечного відпочинку на природі, зокрема біля води. Не варто втрачати пильність та нехтувати власною безпекою, адже наслідки можуть бути трагічними.

Ярослав СТАНЬКО, старший лейтенант служби цивільного захисту

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account