Капітально відремонтували школу до 80-літнього ювілею

Капітально відремонтували школу до 80-літнього ювілею

Першовересень завітав у всі школи нашої країни. Не обминув він і Городищенську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Різнобарв’я квітів, веселі посмішки школярів, а в декого з учнів сум на обличчі, бо востаннє для них прозвучав перший шкільний дзвінок, через рік вони – випускники.

Після лінійки школярів зустрічали стильні, сучасні і дуже ошатні коридори. У цьому році школа зустрічає свій 80-літній ювілей. Влітку був зроблений капітальний ремонт корпусу, який розпочав свою роботу в 1939 році. Кошти були виділені Кабінетом Міністрів України. 

Завдяки директору Городищенського підприємства «Комунальник» Віктору Трушу та умілим майстрам Миколі Бондаренку, Олександру Вовку, Руслану Трохименку, Роману Сорочуку ремонт закінчено вчасно, усі працювали на совість. Не рахувалися зі своїм часом – інколи залишалися до пізньої ночі, виходили навіть і у вихідні.

У цьому році ще одна радість для школярів: побудований стадіон зі штучним покриттям (бригада Олександра Забожка). Такий стадіон єдиний в районі. 

Капітальний ремонт і новий стадіон не з’явився б, якби не турбота депутата обласної ради, члена виконкому міської ради, голови опікунської ради школи Олександра Лупашка. Попри свою зайнятість (адже він керівник найбільшого сільгоспвиробництва в районі) не було такого дня, щоб Олександр Вікторович не заходив у школу, турбуючись про вчасне завершення ремонту, а інколи навіть за власний кошт купував потрібні матеріали. 

Педагогічний колектив і дирекція школи висловлює щиру вдячність Олександру Лупашку, колективу «Комунальника», техпрацівникам школи, батькам школярів і всім тим, хто долучився до цієї потрібної і корисної справи!

Віра СКОРИК, Марія МЕЛЬНИК – учителі Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account