Прокурора, який подав заяву про відвід колегії суддів, не допустили до судового процесу

Прокурора, який подав заяву про відвід колегії суддів, не допустили до судового процесу

Городищенський суд, де розглядають справу про вбивство журналіста Василя Сергієнка, не допустив до судового процесу прокурора, який напередодні подав до канцелярії заяву про відвід колегії суддів. Про це повідомив сам прокурор Олексій Ніколайчук.

“Суд відмовився допускати мене до розгляду, незважаючи на те, що я включений в групу прокурорів і відмовився розглядати мою заяву про відвід, не дивлячись на те, що вона подана через канцелярію. Зовсім не пояснюють свою позицію”, – розповів прокурор.

Ніколайчук у справі з 2018 року. Він пояснив, що заява обумовлена ​​тим, що суддя в одному з попередніх засідань у присутності обвинувачених озвучила інформацію про надання заходів безпеки важливого свідка, незважаючи на те, що ця інформація має обмежений доступ.

Інші прокурори у справі оголосили відвід суддів на засіданні через відмову допустити до процесу Ніколайчука. Втім, їхню заяву суд не розглянув. Засідання перенесли на 2 грудня.

Адвокат Євгена Закревська, представник сторони потерпілих, висловила обурення рішенням суду.

“Просто цікаво – це якийсь альтернативний КПК в Городищі? Визначати судом склад прокурорів, які мають право виступати на засіданні, а які ні”, – написала вона.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account