Призначено нового голову Черкаської ОДА

Призначено нового голову Черкаської ОДА

4 листопада новим головою Черкаської облдержадміністрації призначено Романа Боднара. Його попередник Ігор Шевченко протримався на посаді лише сто днів.

Про Романа Боднара у відкритих джерелах дуже мало інформації, певно через його роботу у спецслужбах. У декларації, яку він подав як кандидат на посаду голови Черкаської ОДА вказано, що він зареєстрований в Чернівцях, а проживає в Маріуполі Донецької області.

У 2018 році Боднар працював у Головному управлінні СБУ в Донецькій і Луганській областях. За рік отримав майже 439 тисяч гривень зарплати. Отримав 1265 грн одноразової грошової допомоги як учасник бойових дій.

У власності нового голови ОДА також 120 тисяч гривень готівкою і 50% квартири в Чернівцях площею 78 квадратних метрів. Друга половина квартири належить дружині.

Коментуючи своє призначення Роман Боднар сказав:

– Багато вже було привітань. Але особисто я не вважаю призначення певним досягненням. Це величезний аванс президента, який я маю виправдати відповідними результатами. Сьогодні починається найбільш складний етап в моєму житті. Я усвідомлюю величезну відповідальність перед президентом України та громадою Черкащини. Зроблю все, щоб згрупувати активних, освічених та патріотичних людей навколо високий цілей і суспільних цінностей, а мої рішення будуть відповідати таким принципам – ефективність, прозорість, послідовність.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account