Дві команди з Городищини стали медалістами першості області

Дві команди з Городищини стали медалістами першості області

Завершилася першість Черкаської області 2019 року по футболу серед аматорських команд першої ліги. В першості брали участь чотирнадцять команд. 3 листопада відбулися фінальні матчі, які визначили переможців. Нам приємно, що серед медалістів відразу дві команди з Городищини, які завоювали бронзу і срібло. Це прекрасний показник, приклад для інших районів.

У матчі за третє місце ФК «Шевченків край» (Городище) переміг «Яснозір’я» з рахунком 3:2. У матчі за перше місце зустрілися «Колос» (Вільшана) і ФК «УТК-2» (Уманський район). З рахунком 0:3 перемогли уманчани, які й здобули золото. А ось заслужені срібні комплекти медалей дісталися вільшанцям.

Нещодавно в гостинному ресторані «Ноєв Ковчег» відбулося чествування команди «Шевченків Край». Були присутні гравці, тренери, спонсори, найактивніші уболівальники. Бронзових призерів тепло привітали: президент команди, депутат обласної ради Олександр Лупашко, заступник голови районної ради Микола Панчишин, міський голова Володимир Мирошник, голова районної федерації футболу Олександр Яремчук. Приїхали з Черкас двоє спеціалістів обласної федерації, які привезли медалі і грамоти. Нагородили гравців та штат команди. Було багато щирих поздоровлень та планів на майбутнє. А ще небо прикрасив святковий феєрверк.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account