МХП допоможе реалізувати ініціативу в’язівських школярів

МХП допоможе реалізувати ініціативу в’язівських школярів

Ідею реконструкції волейбольного майданчика вихованці В’язівської школи, що на Городищині, виношували давно. Це одна з трьох ініціатив, про які діти заявляли під час конкурсу шкільних проєктів, який тривав у рамках літнього мовного табору за участю іноземних волонтерів «GoCamp», який відбувався у місцях присутності потужностей холдингу МХП. Два з них – реконструкція зупинки та літнього танцювального майданчика – уже вдалося реалізувати силами громади, школярів та їхніх батьків.

У мріях залишався ще один задум – створити сучасний волейбольний майданчик. Допомогти його втілити відгукнувся холдинг МХП за ініціативи Валентина Галушка – директора виробничого підрозділу «Валявський», що входить до «Урожаю».

За попередніми підрахунками, на придбання штучного покриття, сітки, лавочок та реставрації стійок знадобиться не менше 25 тис грн. Сертифікат на таку суму ініціативним вихованцям В’язівської школи днями вручив Валентин Галушко в рамках освітньої програми МХП «Школа – серце громади».

Загалом участь у проєкті взяли 82 школи, 70 волонтерів з понад 20 країн світу та більше 2000 дітей. Програма спрямована надихати, розвивати та мотивувати дітей змінювати середовище, в якому вони проживають.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account