lifecell суттєво покращив мобільний зв’язок у Черкаській області

lifecell суттєво покращив мобільний зв’язок у Черкаській області

Восени lifecell встановив додаткові базові станції та покращив існуючий зв’язок у 15населених пунктах області (Черкаського, Уманського, Христинівського, Золотоніського, Городищенського, Чигиринського, Канівського,Монастирищенського, Звенигородського, Жашківського, Тальнівського, Шполянського та Кам’янського районів). Також, ще у 31 населеному пункті 18 районів Черкаської області восени було запущено 4G.

Говорить Костянтин Сотніков, керівник департаменту експлуатації мобільної мережі: “lifecell активно інвестує у покриття. З початку осені ми побудували в Черкаській області 70 нових базових станцій та встановили додаткове обладнання на 80 існуючих. Мета компанії – зробити зв’язок в умовах збільшених навантажень на мережу стабільним та якісним не лише у великих містах, але й на автошляхах та в найменших населених пунктах області. Усього в Черкаській області 312 базових станцій lifecell»

Зв’язок на автошляху Черкаси – Умань

Зокрема, покращено зв’язок у населених пунктах, через якіпролягаєавтошляхЧеркаси – Умань. У Звенигородці, Тальному та Шполібуловстановленододатковібазовістанції, а у с. ХуториЧеркаського району, с. МатусівШполянського району, с. РотмістрівкаСмілянського району, с. БілашкиТальнівського району запущено 4G.

Зв’язок у популярних туристичних місцях області

Швидкісним інтернетом 4G від lifecell тепер можна скористатися ще в таких популярних рекреаційних та туристичних місцях Черкащини: с. Свидівок Черкаського району, смт Буки Маньківського району, с. Кедина Гора Золотоніського району та с. Шевченкове Звенигородського району.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account