В Україні за тиждень померли від грипу 10 чоловік

В Україні за тиждень померли від грипу 10 чоловік

За минулий тиждень в Україні через ускладнення після грипу померли 10 чоловік. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Так, в період з 10 по 16 лютого на ГРВІ захворіли 245 тис 55 осіб.

“За тиждень зареєстровано десять летальних випадків в результаті грипу, що підтверджено методом ПЛР. З початку епідемічного сезону – 38 осіб померли від ускладнень грипу. Жоден померлий не був щеплений проти грипу”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, в Україні зафіксовано широке географічне поширення грипу. У Харківській, Луганській областях та місті Києві зберігається неепідемічний рівень активності. У всіх інших областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності.

“Перевищення епідемічного порогу захворюваності на грип не означає початок епідемії грипу. Найчастіше це типовий для зимової пори року і цілком очікуваний епідемічний підйом захворюваності”, – йдеться в повідомленні.

Найкраща профілактика грипу – завчасна вакцинація. Упродовж минулого тижня проти грипу вакциновано 776 осіб, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 237 120 чоловік.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account