Андрій Стародуб: Спорт – моє життя!

Андрій Стародуб: Спорт – моє життя!

Багато талановитих футболістів виховав тренер Олександр Яремчук. Навіть якщо вони не стали професійними спортсменами, прагнення досягати поставленої мети та відчуття команди назавжди залишилися в їхньому характері.

Не уявляє свого життя без спорту Андрій Стародуб з Городища. Він 1990 року народження. Із 2001 року почав займатися футболом у Олександра Васильовича. То була дуже міцна команда, найсильніша у своїй групі, успішно грали у турнірі «Шкіряний м’яч». Коли у 2004 році була створена обласна дитячо-юнацька ліга – стали першими переможцями.

Спорт допомагає Андрію перебороти власні негаразди зі здоров’ям. За характером він боєць, за вольовими якостями – переможець. Тренер завжди давав йому правильні настанови щодо фізичних навантажень, і це навіть дозволило приборкати ознаки ДЦП. Андрій прекрасно грав в основному складі. Можливо, він поступається у швидкості, але має світлу голову, наперед прораховує розвиток гри, знає кому найкраще дати пас. До того ж, добре виконує  штрафні удари.

Із 2008 року знайшов себе у спорті для людей з інвалідністю. У складі збірної області брав участь у шести чемпіонатах України та чотирьох кубках. Отримував срібні та бронзові медалі.

Нещодавно Андрій Стародуб узяв участь у відкритому Кубку Черкащини з футзалу, серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. Змагалися команди з Київської, Хмельницької, Чернігівської та Черкаської областей. Цей турнір був започаткований у 2015 році і присвячений пам’яті тренера Костянтина Пасічника, який створив першу футбольну команду серед осіб з інвалідністю та доклав багато зусиль щодо розвитку цього виду спорту на Черкащині. Приємно відзначити, що городищанин Андрій Стародуб визнаний кращим гравцем турніру (за що відзначений пам’ятним призом), а його команда «Черкаси-І» зайняла третє місце. Тож побажаємо нових перемог!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account