Андрій Стріхарський відкрив громадську приймальню у Городищі

Андрій Стріхарський відкрив громадську приймальню у Городищі

Громадська приймальня народного депутата Андрія Стріхарського почала діяти в адмінприміщенні Городищенської районної ради. Про це повідомив сам нардеп під час приїзду 23 жовтня до Городища. Він запросив звертатися до нього через приймальню з проблемними питаннями та пропозиціями.

Адреса: м. Городище пл. Миру 8, приміщення адміністрації. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном 067-709-57-51 понеділок – п’ятниця з 9:00 до 17:00. Приймальні дні Пн, Ср, Пт з 9:00 до 17:00

Стріхарський Андрій Петрович (народився 4 серпня 1981 року в м. Олександрія Кіровоградської обл). Закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури. Директор лізингової компанії ТОВ “Компанія «Статус Групп». Голова наглядової ради групи компаній «Status Group». Народний депутат України 9-го скликання від партії «Слуга народу» (виборчий округ № 196 – Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Шполянський райони, частина Канівського, частина Лисянського, частина Тальнівського районів). Член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Проживає в Києві.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account