Андрій Стріхарський здивувався, почувши про доплати в доларах

Андрій Стріхарський здивувався, почувши про доплати в доларах

Депутатам Верховної Ради фракції “Слуга народу” почали платити зарплати “в конвертах” без сплати податків. Про це повідомляє “Країна” з посиланням на депутатів і інформацію від своїх джерел в Офісі Президента. Так, повідомляється, що першу виплату “в конвертах” “слугам народу” масово здійснили на початку жовтня.

“Фракція дуже неоднорідна. Тут є багаті і бідні депутати. Ті, хто живе на одну зарплату (вона в середньому становить плюс-мінус 40 тисяч гривень до вирахування податків), і ті, хто володіє бізнесом і утримує кількох депутатів. З першого дня назрівало питання, хто, як і в якій пропорції буде доплачувати гроші за відсутності партійної каси і зрозумілих донорів. Перший місяць не платили – мало не почався голодний бунт. А потім з’явилися гроші…”, – розповів депутат від “Слуги народу” .

За словами джерела у фракції, кошти траншу були розподілені в різних пропорціях.

“Керівники отримали дуже багато – по 25-50 тисяч доларів на руки. Партійне начальство середньої ланки – на кшталт заступників глави фракції – по 15 тисяч доларів. Іншим роздали по “десятці ” і по “п’ятірці” в залежності від рангу, статусу і функціоналу депутата. Платили як депутатам, які пройшли за списком, так і мажоритарникам”, – розповіли депутати.

Хоча мажоритарник Андрій Стріхарскій, як повідомляє видання, здивувався почувши комбінацію “в доларах”.

“Де долари в нашій державі? Побійтеся Бога”, – сказав Стіхарскій.

“Можливо з якихось груп з чиїхось орбіт і допомагали, але, це маячня і фантастика”, – заявив глава фракції Слуга народу Давид Арахамія.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account