Антикорупційний суд покарав Геннадія Бобова

Антикорупційний суд покарав Геннадія Бобова

Вищий антикорупційний суд визнав колишнього нардепа Геннадія Бобова винуватим у тому що він подав завідомо недостовірні відомості у деклараціях. Про це пише прес-служба антикорупційної прокуратури.

26 лютого 2020 року під час підготовчого засідання між прокурором САП та обвинуваченим колишнім народним депутатом підписано угоду про визнання винуватості.

Генадію Бобову пред’явили обвинувачення, що він, будучи народним депутатом України, подав завідомо недостовірні відомості у деклараціях за 2015-2018 роки, а також перед звільненням за січень-серпень 2019. Він не задекларував відомості про позики, земельну ділянку і триповерхову квартиру дружини у Швейцарії та інформацію, що сам він є власником приватного підприємства “Корсунь-Шевченківський оздоровчий центр “Рось”.

Декларацію за 2015 рік Генадій Бобов подав у листопаді 2016. Загалом йшлося про недекларування активів на суму 124 млн грн.

Суд призначив покарання у виді штрафу в сумі 51 тис. гривень. Крім того, Бобова позбавлено права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, строком на 1 рік.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account