Багату Хлистунівку приєднають до бідного Городища

Багату Хлистунівку приєднають до бідного Городища

Майже дев’ять годин тривала 23 січня нарада в облдержадміністрації, присвячена новому поділу районів на об’єднані територіальні громади. Весь цей час у холі біля зали засідань своєї черги терпляче чекали люди з різних куточків Черкащини, щоб відстояти власне бачення майбутнього адміністративно-територіального поділу. Керівників та представників громад запрошували в зал засідань по черзі, обговорюючи перспективність кожної громади окремо.

Майже в кожному районі є громади, які з тієї чи іншої причини планується приєднати до сусідніх. Так, уже утворену Хлистунівську ОТГ передбачається долучити до майбутньої Городищенської. Все через те, що ця Хлистунівська громада виявилася занадто багатою, тоді як сусідні села, об’єднавшись, не зможуть утворити спроможну ОТГ.

Офіційно це було «засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Черкаської області». Але цю нараду зарані анонсували в інтернеті, й жителі місцевих громад сприйняли її як останню можливість зберегти свою ОТГ від переформатування або відстояти своє бачення утворення нових об’єднаних громад.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account