Балаклеївська громада першою забезпечує для своїх жителів соціальне житло

Балаклеївська громада першою забезпечує для своїх жителів соціальне житло

Коштом місцевого бюджету, громада купує будинок, аби мати змогу забезпечувати соціальним житлом жителів громади, які опинилися у складних життєвих обставинах.

– Цей будинок було вирішено придбати, коли виникла необхідність забезпечити житлом дівчинку-сироту, що повернулася до нашої громади після виховання у прийомній родині, – розповів голова Балаклеївської  громади Ростислав Ситнік. – Наразі ми вирішуємо питання юридичної допомоги дівчині з проблемою успадкування будинку, що залишився їй у спадок. А садиба, у якій вона наразі тимчасово мешкатиме, і надалі буде використовуватися у якості соціального житла для мешканців громади.

– Всі наші соціальні служби, спільно з місцевим депутатом,  долучилися до наведення  ладу у цьому соціальному житлі – провели ремонт, зібрали меблі, посуд, постіль, найнеобхідніші для будинку речі, – розповіла начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради Світлана Горобець. – Наша громада стала першою, яка забезпечує на своїй території соціальне житло для потреб своїх мешканців. Попри те, що нашу службу створено у квітні цього року, ми уже встигли налагодити роботу з підтримки дітей та родин. І під час карантину організувати надання допомоги 34 родинам із дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах – засобами захисту, одягом та продуктами харчування.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account