Безробітних запрошують збирати яблука

Безробітних запрошують збирати яблука

Нещодавно Городищенською районною філією служби зайнятості населення було проведено міні-ярмарок вакансій для ТОВ «Кристал А.В.». Захід відвідали 18 безробітних громадян. Один із напрямків діяльності товариства – вирощування зернових культур та яблук.

Про актуальні вакансії підсобних робітників та можливість організації громадських робіт розповіла представник відділу по роботі з персоналом:

– Маємо досить велику площу насаджень плодових дерев, та й урожай цього року видався гарним, тому підприємству потрібні працьовиті та відповідальні люди для збирання яблук. Оскільки період плодючості цих фруктових дерев є не таким вже й тривалим, – ми забезпечимо тимчасовою зайнятістю безробітних громадян, які матимуть таке бажання.

Водночас учасники заходу дізналися про графік та режим роботи на підприємстві, рівень заробітної плати, основні обов’язки та  умови праці на робочих місцях.

Зацікавившись пропозицією роботодавця, 4 особи виявили бажання стати на деякий час працівниками саду, цим самим отримати додатковий дохід у період пошуку роботи.

Наприкінці зустрічі керівник ТОВ  «Кристал А.В.» В’ячеслав Олексійчук висловив подяку фахівцям служби зайнятості за організацію міні-ярмарку вакансій, відзначивши плідність та оперативність його проведення.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account