Бігборди закликають на Великдень залишатися вдома

Бігборди закликають на Великдень залишатися вдома

Береженого Бог береже! За ініціативи райдержадміністрації у Городищі з’явилися три бігборди, які закликають святкувати Великдень залишаючись вдома.

Дорогі городищани!

Із нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту! Зичимо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували вас і вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Україна увійшла в передпасхальний та пасхальний період. Це час, коли всі віруючі громади нашої держави з винятковим піднесенням готуються відзначати Пасху. На жаль, цьогоріч маємо інші обставини. Як відзначив Президент України, вчасно запроваджений карантин – це те, що нас рятує. Але і в карантинних умовах кожен може дотримуватися християнських звичаїв.

Цього року до традиційного почуття пасхальної радості додалося ще й відчуття відповідальності та тривоги, зумовлені особливостями відзначення свята.

У зв’язку з цим звертаємося до жителів Городищини із проханням максимально дотримуватися офіційно запроваджених Урядом України правил карантину, аби не наражати себе, своїх близьких та друзів, а також всіх віруючих на очевидну небезпеку. Допоможіть самі собі – залиштеся на Великдень вдома: ми здатні повноцінно зустріти це світле свято на відстані один від одного.

Лише спільними зусиллями та системною працею ми зможемо зупинити поширення небезпечного вірусу, гарантуючи для всіх віросповідну свободу та створюючи умови, аби суспільство у якнайкоротшому часі повернулося до усталеного та звичного ритму життя.

Жодна пандемія не зможе зменшити чи знівелювати тієї радості, яку несе для кожного з нас величний день Господнього Воскресіння! На Великодні свята залишаємося вдома, щоб врятувати родину. Будьмо здоровими!

Хай у це світле свято воскреснуть і відродяться ваші найсвітліші мрії і сподівання! Адже Великдень дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати. Бажаємо всім нам віри, терпіння і взаєморозуміння.

Голова Городищенської районної державної адміністрації

Ігор ЛАДНОВ

Заступник голови Городищенської районної ради

Микола ПАНЧИШИН

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account