Брехунів визначать і без поліграфа

Брехунів визначать і без поліграфа

Нині в області тривають співбесіди з кандидатами на посади голів райдержадміністрацій. Про це сьогодні під час пресконференції новопризначений голова ОДА Роман Боднар. Він визнав, що цей процес трохи затягнувся, однак вже настав час погоджувати кандидатури. З усіма новий очільник області провів співбесіди, однак допускає, що, можливо, були і помилки, тому прорахунки у кадрових рішеннях можуть бути.

Повноцінних лідерів, за словами Боднара, серед кандидатів, набагато. Однак процес триває. Зараз їх близько 100 осіб. Певна частина, а саме 30 відсотків, не пройшов навіть перший етап відбору, вчасно не відправивши документи. Однак не всіх “відсіяних” кандидатів викреслюють – із них формують кадровий резерв, і в майбутньому вони, можливо, займуть інші посади.

Однак розрекламованої раніше перевірки на поліграфі не буде. Роман Боднар, який донедавна працював в СБУ, зазначив що сам за п’ять хвилин визначає при живому спілкуванні, бреше людина чи говорить правду.

Перші призначення, за словами Боднара, вже можуть бути наприкінці цього тижня. При цьому, для нього не так важлива наявність досвіду, як бажання працювати на благо суспільства.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account