Будьте обережні під час купання в ополонках на Водохреща!

Будьте обережні під час купання в ополонках на Водохреща!

13 січня рятувальники Городищенського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області спільно з представниками ЗМІ провели профілактично-роз’яснювальний рейд містом Городище. Рятувальники закликали громадян бути вкрай обережними під час купання в ополонках на Водохреща та дотримуватися елементарних правил безпеки.
Фахівці пояснили: якщо ви вирішили пірнути в ополонку, то купайтесь в спеціально призначених для цього місцях, а також у присутності медичної та рятувальної служби. Не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння. Утримайтеся від купання, якщо у вас хворі легені та серцево-судинна система.

Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. Під час Хрещенських купань не залишайте без нагляду дітей.
Не варто різко пірнати або стрибати у воду. Перебувати у воді дозволяється лише кілька секунд. Щоб не впасти та не отримати травми чи забої, необхідно одягати взуття на неслизькій та рельєфній підошві. Обов’язково візьміть із собою теплий одяг чи ковдру, щоб мати змогу після купання обтертися насухо й переодягтись, а значить уникнути переохолодження організму.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account