Будують нові сільські амбулаторії

Будують нові сільські амбулаторії

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко зустрівся із підрядними організаціями, які будують на Черкащині медичні амбулаторії. Під час зустрічі обговорили стан будівництва кожної із них та терміни введення їх в експлуатацію.

Наразі будівельні роботи завершують у амбулаторіях с. Набутів Корсунь-Шевченківського району та с. Дмитрушки Уманського району. Незабаром туди закуплять медичне обладнання.

На стадії завершення будівельні роботи в  с. Вербівка Городищенського району, с. Благодатне Золотоніського району, с. Степанки та с. Будище Черкаського району, с. Бобриця та с. Степанці Канівського району, с. Медведівка Чигиринського району та с. Жаботин Камʼянського району.

На жаль, затримуються терміни здачі приміщень в експлуатацію в селах Ладижинка Уманського району, Почапинці Лисянського району, Юрківка Звенигородського району, Сунки Смілянського району, Благодатне Золотоніського району, Медведівка Чигиринського району та ін. Питання фінансування вирішуватимуть на найближчих сесіях районних рад.

Очільник області наголосив, що підрядні організації мають розуміти соціальну відповідальність і важливість цих медичних об’єктів, та закликав якісно виконувати усі будівельні роботи. Додав, що на виявлені факти порушень із боку підрядників чи неналежне виконання робіт Черкаська ОДА реагуватиме миттєво.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account