Буратіно зібрав друзів

Буратіно зібрав друзів

6 серпня на літній естраді Городища відбувся концерт-шоу «Пригоди Буратіно». Вдалося справжнє свято, присвячене 10-літтю клубу танцю «DEZERI».

Учасниці колективу, під керівництвом засновниці та незмінного хореографа Христини Биби, їхні батьки та працівники Палацу культури ім. С.С. Гулака-Артемовського підготували для глядачів чудові танцювальні номери у поєднанні з виставою та піснею. За основу узяли відому казку про пригоди дерев’яної ляльки.

Ролі талановито і безпосередньо зіграли активні жителі міста та професійні артисти Палацу культури: Буратіно – Інна Черкашина, Лисиця Аліса – Тетяна Харченко, Кіт Базиліо – Андрій Биба, Арлекіно – Світлана Скалига, П’єро – Валерія Голуб, Мальвіна – Крістіна Воловіна, Карабас-Барабас – Павло Луньов, Черепаха Тортила – Світлана Грицай, Дівчина – Анна Гаркава, Пес Артемон – Світлана Гайдай, Тато Карло – Олег Близнюк, Поліцейський – Валентина Кердань, Жабенятко – Данило Биба.

Сценарій склали так майстерно, що події казки, як в калейдоскопі, чергувалися танцями й піснями. Вихованці «DEZERI» представили всю яскраву палітру своєї хореографії. За кулісами мами ледве встигали допомагати маленьким танцюристкам змінювати сценічні костюми. Естрадні пісні виконували Анна Гаркава, Аліна Остапенко, Валерія і Діана Голуб. Ведучою і солісткою виступила Світлана Скалига.

Атмосфера на сцені і серед глядачів була неймовірною! Дитячі посмішки, танці, пісні, вдало підібрані актори, яскраві костюми – усе це створило гарний настрій глядачам, які, в свою чергу, дякували щирими емоціями і гучними оплесками. Від міської ради, з нагоди ювілею клубу «DEZERI», перший заступник міського голови Анатолій Вибрик вручив Христині Бибі грамоту й цінний подарунок.

.

Тепло привітав колектив «DEZERI» з 10-літнім ювілеєм авторитетний підприємець та член виконкому міської ради Олександр Клімов.

Побажав подальших успіхів, адже колектив дає прекрасне естетичне виховання, стає окрасою усіх міських свят, працює на утвердження позитивного іміджу Городища.

.

– Ми безмежно вдячні усім, хто нас щиро підтримує і вірить у наші сили, – говорить Христина Миколаївна. – За 10 років змінилося кілька поколінь учасниць «DEZERI». Ми виступили у безлічі концертів, перемагали на всеукраїнських конкурсах і фестивалях, представили глядачам кілька мюзиклів. Кожне наше шоу є неповторним, а «Пригоди Буратіно» запам’ятається ще й тим, що навіть під час карантину змогли досягти поставленої мети. Вдячна дівчаткам за терпіння, дисциплінованість і наполегливу працю! Спасибі батькам, що вкладаєте у своїх дітей любов до прекрасного мистецтва – танцю! Все це дає свої плоди! Працюємо далі!

Володимир ЧОС,

фото Олексія ТИЧКО

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account