Бути талановитою особистістю!

Бути талановитою особистістю!

5 березня в центрі розвитку особистості «kVitka HUB», що діє при Хлистунівському центрі культури і дозвілля, відбувся тренінг з особистісного зростання з своєння конкретних умінь і навичок. У співпраці з Городищенською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості тренінг провела фахівець з профорієнтації І категорії відділу надання соціальних послуг Інна Кирпата. Епіграфом заходу стали слова видатного психолога Альфреда Адлера: «Коли людина не вірить в себе – життя не вірить в неї. Цю помилку треба негайно виправляти».

Метою тренінгу є надання психологічної допомоги й забезпечення формування у дівчат та жінок позитивної самооцінки та активних дій до пошуку власного призначення та профінформаційна робота.

Напередодні прекрасного жіночого свята учасники тренінгу мали можливість ознайомитися з технікою квіткового дизайну та навчилися створювати елементи солодкого подарунку. А ще розглянули приклади успішних підприємців, власна справа яких полягає у виготовленні декору, створенні флористичних композицій та оригінальних витворів ручної роботи.

Шановні наші учасники! Щиро дякуємо, що знайшли можливість відвідати наш захід! Окрема подяка за підтримку та розуміння директору Хлистунівської ЗОШ Ніні Дудник та координатору центру «kVitka HUB» Вікторії Очеретяній.

 

Лідія ОЧЕРЕТЯНА, завідувач бібліотекою Хлистунівського ЦКД,

Інна КИРПАТА, фахівець з профорієнтації І категорії відділу надання соціальних послуг Городищенської районної філії ЧОЦЗ

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account