Бужанська ОТГ активно розвиває спорт – і не тільки

Бужанська ОТГ активно розвиває спорт – і не тільки

На території громади відкрито Центр фізичного здоров’я населення, що розвиває активні види спорту – футбол, волейбол, баскетбол, і планує відродити гандбол.

За словами керівника Центру Сергія Корнієнка, у спорті громада вбачає можливості для культивації здорового способу життя та формування правильних пріоритетів у молоді громади. Уже сьогодні кожне свято тут не обходиться без спортивних змагань, у громаді відновлюють спортивні майданчики та футбольні поля.

Бужанська ОТГ, що об’єднала 6 сіл Лисянщини, почала діяти наприкінці минулого року – але встигла уже багато зробити для своїх мешканців. Як розповіла голова Бужанської ОТГ Валентина Стадник, на території громади відкрито автобусний маршрут, розпочато регулярний вивіз побутових відходів, проводиться капітальний ремонт у Камʼянобрідській філії Бужанського НВК міжшкільному навчально-виробничому комбінаті в Бужанці (аби розмістити там центри, створені у громаді). Бо за кожним із найважливіших напрямків діяльності громади створено профільний центр, що оптимізує її роботу. Відкрито власне комунальне підприємство «Добробут», що сьогодні впорядковує вулиці, ремонтує кладки, загалом – робить максимально зручним повсякденне життя мешканців громади.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account