Бузівська громада планує втілити канадський досвід підтримки малого бізнесу

Бузівська громада планує втілити канадський досвід підтримки малого бізнесу

2-4 липня в Канаді проходила Міжнародна конференція на підтримку реформ в Україні. Захід проводився на рівні міністрів закордонних справ країн, дружніх до України. На заході були присутні президент України та прем’єр-міністр Канади. Також Україну представляли 24 голови ОТГ з кожної області.

Черкаську область,за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», представляв голова Бузівської ОТГ Олександр Фуркало. Він поділився основними посланнями, озвученими на цій конференції, що визначають напрямок її подальшого розвитку:

– Реформи – це найкраща лінія оборони.

– Україна сильна настільки, наскільки сильні в неї партнери.

– Має бути єдність цілей і єдність дій України та її партнерів.

– Місце України – в Європі.

– Україна сьогодні будує не “маленьку криву хату”, ми будуємо міцну основу гарного будинку – це шлях важкий, та довгостроково правильний: будувати міцну країну.

По завершенню конференції, голови українських громад відвідали громади Канади (Графство Принца Едварда), де побачили як працюють муніципалітети, голови громад та ради.

– Що вражає, насамперед, у Канаді – то це неймовірно дружнє ставлення до України, – констатує Олександр Фуркало. – А ще – рівень життя, в тому числі людей після 50 – канадці дійсно мають достойну старість. Вражає і надзвичайний рівень благоустрою – всюди порядок. Це був дуже корисний та важливий досвід. Ми поверталися на батьківщину щоб зробити наші громади та нашу Україну кращою. Зокрема, плануємо втілити у Бузівській громаді програму підтримки малого бізнесу, яку побачили у Канаді: виділити у межах ОТГ ділянки землі під сади та ягідники, і пропонувати їх на пільгових умовах жителям громади, що зможуть вирощувати фрукти і ягоди, виготовляти з них варення та джеми на продаж. Також плануємо втілити ідею «зеленого шляху» – створити зони відпочинку, які могли б приваблювати туристів – і спільно з жителями громади, розвивати зелений туризм.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account