Це вагомий крок на шляху України до членства в НАТО, – Президент про ухвалення Закону про нацбезпеку

Це вагомий крок на шляху України до членства в НАТО, – Президент про ухвалення Закону про нацбезпеку

«Цей Закон – вагомий крок на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції», – заявив Президент Петро Порошенко. Глава держави привітав українців із прийняттям Закону «Про національну безпеку України».

«За чотири роки практично з нуля ми створили одну з найкращих армій Європи, яка міцно тримає оборону на Сході України і всього континенту. А тепер новий Закон про національну безпеку впроваджує передові світові стандарти в наше військо, діяльність спецслужб і правоохоронних органів України. Він зміцнює наш воєнний та оборонний потенціал, посилює цивільний контроль за армією, прозорість оборонного бюджету», – підкреслив Президент.

Глава держави наголосив, що Закон створює нові можливості для військово-технічної співпраці з нашими союзниками, передусім Сполученими Штатами Америки. «Це стосується і постачання сучасних оборонних озброєнь, і не лише «Джавелінів», – додав він.

Петро Порошенко також зазначив: «Внаслідок виконання Закону Україна стане сильнішою, а безпека громадян – надійнішою. Коли ми імплементуємо цей Закон, Збройні сили України й увесь безпековий сектор повною мірою будуть відповідати критеріям членства України в НАТО».

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account