Церква «Еммануїл»

Церква «Еммануїл»

Радісну подію відзначили 18 серпня прихожани церкви християн віри євангельської «Еммануїл» у Городищі. У цей сонячний день був освячений Дім молитви, зведений по вул. В’ячеслава Чорновола, 139 (колишня Маяковського). Релігійна громада П’ятидесятників існувала у нашому місті ще за радянських часів (хоч і нелегально), а офіційно зареєстрована у 1994-му. Дім молитви почали будувати у 1995 році. Ініціатором і головним будівничим з волі Божої став Леонід Манзюк. Він професіонал своєї справи, багато людей живуть у будинках, складеними його невтомними руками. Ще тридцять років тому, перебуваючи у Кам’янець-Подільському, йому наснився сон, у якому побачив Дім молитви, який він побудує у Городищі. І всі ці роки щирою молитвою і наполегливою працею велося спорудження. Поступово будівля набувала завершеного вигляду, як тільки з’явилася можливість, почали проводити молитовні зібрання.

Із 2003 року пастором є молодий і енергійний Олег Телятников, який разом з дружиною Валентиною виховують шестеро дітей. Він та всі члени релігійної громади багато праці докладають до будівництва і облаштування церкви.

Із 2012 року проводять літній табір для дітей. Цього літа тут перебували 120 хлопчиків та дівчаток. Вони мали уроки християнського виховання, а також веселі розваги та ігри на батутах і надувній гірці. Щосуботи проводяться молодіжні зустрічі – з педагогом Юлією Осадчою вивчається Біблія, пропагуються духовні цінності, а ще займаються спортом, грають в інтелектуальні гри, спілкуються.

А Леонід Манзюк вже тривалий час живе у Каліфорнії, будує будинки для мільйонерів. А із своїх заробітків постійно допомагає будівництву у Городищі. Також з дружиною Світланою збирають та надсилають до Городища одяг та інші речі для допомоги потребуючим родинам. Дякувати Господу, їхня мрія з будівництва Дому молитви збулася! Крок за кроком здійснили важливу справу. Звичайно ж на освячення вони приїхали з Америки. Зізнаються, що де б не жили, а Городище для них є центром Всесвіту і найкращим містом на Землі! На урочисту подію завітали більше сотні городищан. Усі раді, що Дім молитви освячений для добрих справ.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account