Чекаємо на книгу Максима Гаптара

Чекаємо на книгу Максима Гаптара

12 грудня відбулось засідання експертної ради обласної державної адміністрації з питань розвитку книговидавничої справи в області під керівництвом голови комісії Черкаської обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту, заступника голови експертної ради облдержадміністрації з питань розвитку книговидавничої справи в області Володимира Доманського. Члени експертної ради обговорили питання про внесення змін до плану випуску суспільно-необхідної літератури у 2018 році.

Цього року експертною радою було розглянуто 72 видавничі проекти та рекомендовано до друку за кошти обласного бюджету 35 проектів суспільно-необхідної літератури.

Зокрема, до кінця року планується видати збірку віршів Максима Гаптара “На ясен день”. Видання збірки віршів приурочено до 100-річчя з дня народження автора. Максим Лукич Гаптар народився 21 січня 1919 року в селі Орловець Городищенського району. У молодому віці втративши зір, Максим Гаптар із часом став талановитим поетом, був одним із тих, хто утверджував авторитет новоствореної Черкаської письменницької організації. Автор збірок поезій “Світло“ (1972), “Неспокій“ (1977), “Осінні птахи” (1988)  та інших.

На фото: Подружжя Максим і Паша Гаптарі.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account