Черговий Екофест відбувся цього разу на Корсунщині

Черговий Екофест відбувся цього разу на Корсунщині

Ще один Екофест відгримів цього разу на Корсунщині. Тридцять «екологічних» відчайдухів із шести команд, які представляли Карашинську ОТГ, Завадівський старостат, Мліївську ОТГ, Моринську ОТГ, Набутівську ОТГ та Петропавлівку змагалися 21 серпня у Завадівці у 5 різних екоконкурсах, аби довести, що саме їхня п’ятірка є найзгуртованішою, найкреативнішою та найбільш екосвідомою. До того ж кожна команда прагнула отримати грошову винагороду для поліпшення екологічного добробуту своєї громади.

Робота кипіла на майданчику поблизу Будинку культури в Завадівці: піддони в умілих руках набували форми столиків та стільців, пензлики слухняно вимальовували на дощечках образи, здатні достукатися до свідомості кожного, хто погляне на креативні екологічні заклики, вірші проникали в душу, а пластиковий непотріб перетворювався у годівнички, підвазонники, лійки, умивальники та елементи декору.

Допоки команди трудилися, як бджілки, еколог ТОВ «НВФ «Урожай» Андрій Осокін розповідав гостям свята про принципи і правила сортування сміття, діти розважалися на батутах та прикрашали себе аква-гримом, охочі розмальовували полотняні екоторбинки, створювали малюнки на фанері, які пізніше були представлені на аукціоні зі збору коштів на придбання рослин для озеленення села, а для селфі-фанатів на території фестивалю облаштували яскраві тематичні фотозони.

Крім цього, чарівні дівчата з вокального гурту «Унісон» створювали святковий настрій та заохочували до танку.

Після кількагодинних титанічних екологічних змагань і гості, і учасники екофестивалю нетерпляче очікували результатів, які не забарилися.

За загальнокомандними результатами, рейтинг учасників виглядав наступним чином:
6 місце – Карашинська ОТГ;
5 місце – Петропавлівка;
4 місце і Сертифікат на 2 тисячі гривень – Моринська ОТГ;
3 місце і Сертифікат на 3 тисячі гривень – Карашинська ОТГ. Завадівський старостат;
2 місце і Сертифікат на 4 тисячі гривень – Мліївська ОТГ;
1 місце і Сертифікат на 5 тисяч гривень – Набутівська ОТГ.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account