Черговий успіх “Перлини”

Черговий успіх “Перлини”

Участь у творчих конкурсах і фестивалях запорука мистецького зростання. Тому учасниці студії східного танцю “Перлина” охоче беруть участь у поїздках. Художній керівник колективу – талановитий хореограф Інна Здесенко. У неї танцями займаються дівчата з Цвіткового та Хлистунівки. Беруть участь у конкурсах і фестивалях. Це прекрасна нагода на інших подивитися і себе показати. За сім років своєї діяльності «Перлина» та її учасниці здобули безліч дипломів, кубків і медалей. Ось і днями побували у прекрасному Львові, де проходило масштабне свято танцю.

Поїздка була незабутня! Учасниці “Перлини” змагалися у 15 категоріях! Тобто, представили 15 хореографічних постановок! І кожен вихід на сцену став переможним! Як підсумок, дівчата привезли додому 12 перших місць і 3 других! Колекцію нагород поповнили на 4 кубки, 2 срібні медалі та 11 золотих! Ці два дні були сповнені відкритості, спілкування, відкриттів, життєвих уроків, нового досвіду, знань, практики!  Підготовка до поїздки була надзвичайно складною і часозатратною, але тим не менше вона того варта.

Талановитий колектив всебічно підтримують директор Цвітківського центру культури і дозвілля Ірина Макуха та директор Хлистунівського ЦКД Лариса Гора, яка, до речі, теж захоплюється східними танцями. Усі учасниці колективу – справжні красуні!

Окрема вдячність нашим мамам, які супроводжують дітей на конкурси: Інні Кирпатій, Анастасії Онопрієнко, Людмилі Кошелевій, Оксані Шовковій, Валентині Анацькій та всім батькам, які вкладають енергію і кошти у розвиток своїх дітей!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account