Черкащани на екзотичних островах знайшли пляшку з грошима від “Орел і Решка”

Черкащани на екзотичних островах знайшли пляшку з грошима від “Орел і Решка”

Черкащани Влада і Макс Любченки на Філіппінах знайшли пляшку зі щасливими 100 доларами від ведучих шоу “Орел і Решка”, пише “Інфоміст”.

“Орел & Решка” – розважальна телепрограма, присвячена подорожам. У кожному випуску розповідають про одну країну або місто з двох точок зору мандрівника: необмеженого матеріально та ощадливого зі 100 доларами в кишені. Той, у кого золота безлімітна банківська картка, в кожному випуску залишає для подорожувальників пляшку із запискою та 100 доларами, вказавши її точне місцезнаходження.

– Програму “Орел і Решка” на дозвіллі час від часу дивимось. Поїздку на Філіппіни вже на той час спланували. І якраз за кілька днів перед від’їздом вийшов черговий випуск шоу. Загорілися таки знайти цю пляшку. Тому довелося дещо підкоригувати маршрут, наблизивши його саме до острова Палаван, біля якого і заховали щасливі 100 доларів, – розповідає Влада.

Аби таки дістатися до конкретно вказаного місця, довелося вмовити капітана човна змінити екскурсійний маршрут та ще додатково певну відстань пропливти самотужки. Щасливі 100 доларів черкащани вирішили не витрачати, а зберегти як сувенір.

– Ми подорожували без багажа, а пляшку, як знаємо, в ручну поклажу брати не можна. Тож таки довелося придбати сумку, тепер така приємна пам’ятка прикрашає наше робоче місце.

Опісля черкащани надіслали фото із знахідкою за вказаною у записці електронною адресою, тож згодом отримали зворотні вітання від ведучого шоу Євгенія Синельникова.

Додають, що ця поїздка для мандрувальників була найбільш далекою. До цього бували в Індії, на Шрі-Ланці, згодом плануть побачити Африку та Південну Америку.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account