Черкащина посіла перше місце по створенню Центрів з надання адміністративних послуг

Черкащина посіла перше місце по створенню Центрів з надання адміністративних послуг

Черкащина посіла перше місце в Україні по кількості проектів, які отримали шанс на підтримку Програмою «U-LEAD з Європою» створення на їх базі ЦНАП. Відомо, що 11 проектів черкаських громад можуть отримати матеріально-технічну, навчальну та консультаційну підтримку у створенні ЦНАПів вже цього року.

– Черкащина подала найбільшу кількість проектів – 16, – зазначив Сергій Слинько, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. – Це велика заслуга команди Черкаського ЦРМС, Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА та самих громад! Зокрема, радник з питань надання муніципальних послуг Черкаського ЦРМС Любов Полішкевич провела 9 засідань круглих столів та надала близько 150 консультацій громадам щодо створення Центрів надання адміністративних послуг та стосовно можливості участі у програмі «U-LEAD з Європою» щодо покращення надання адміністративних послуг для населення.

Серед команд-переможців – 10 проектів у вже утворених ОТГ і Золотоніській міській, де активно ведеться робота щодо приєднання сусідніх сільських громад. Загалом, ЦНАПи мають з’явитися у Балаклеївській, Іваньківській, Іркліївській, Леськівській, Набутівській, Ротмістрівській, Русько-Полянській, Сагунівській, Степанецькій, Тальнівській громадах та у м. Золотоноша.

Прикметно, що в цьому конкурсі Черкаська область розділила перше місце з Івано-Франківською, яка в багатьох напрямках тримає лідерські позиції по якості надання адмінпослуг.

Минулого року усі три, створені у перший рік реформи, громади отримали підтримку від Програми. Цьогоріч ще три підписали договори про підтримку – Шполянська, Мліївська та Матусівська громади. Якщо і ці 11 громад будуть остаточно підтримані, то невдовзі в черкаських громадах загалом матимемо 17 сучасних ЦНАПів європейського зразка.

Загалом, шанс на допомогу у створенні ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» цього разу отримали 118 громад по всій Україні: https://tsnap.ulead.org.ua/news/shhe-118-gromad-otrymaly-shans-na-dopomo…

Facebook Twitter Google+

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account