Черкаські благодійники ініціювали унікальну акцію на допомогу безпритульним тваринам

Черкаські благодійники ініціювали унікальну акцію на допомогу безпритульним тваринам

До Міжнародного дня благодійності (5 вересня) черкаські волонтери та їхні підопічні “мурчики”, забрані з вулиць для лікування та пошуку дому, отримали розкішний подарунок від Олега Хелетія та Руслана Петрика. Упродовж місяця всі бажаючі взяти котика на соціальній перетримці у клініці “Ветта”, одержать для свого нового улюбленця 2 кілограми смачного корму.

– Сьогодні ми побували у гостях у котиків, які чимало натерпілись за своє маленьке життя, зустрілися із волонтерами, які рятують їх з вулиць – зазначив  Олег Хелетія. – Переконались, що у Черкасах дуже багато небайдужих людей, які витрачають свій час і гроші, допомагаючи місту вирішувати соціальну проблему покинутих тварин на його вулицях.

– Щоб підтримати цих чудових людей і допомогти цим симпатичним пухнастикам, ми доставили котикам корм – і вирішили  стимулювати можливості пошуку для них дому, – констатує Руслан Петрик. – Хочемо, аби до зими якомога більше котиків отримали свій дім – і по 2 кілограми корму від нас у подарунок. І, знаєте – ми віримо, що зможемо зробити щасливими не один десяток сердець!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account