Черкаські літератори завітали до Городища

Черкаські літератори завітали до Городища

11 лютого до Городища завітали кандидати і доктори наук, три професори черкаських вишів, основним напрямком наукової діяльності яких є філологія, літературознавство й історія, а також члени Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України. Спочатку відбулася зустріч науковців і письменників з очільниками району в стінах Городишенської РДА, а потім в приміщенні Городищенської центральної районної бібліотеки ім. В. Симиренка з вчителями філологами і історії, а також з учнями шкіл і жителями міста.
Говорили про українську культуру і мову, принагідно згадуючи письменників, які мають українське коріння. Науковці поділилися своїми дослідженнями і невідомими фактами з життя відомих літераторів.
Городищина багата талантами, тут ми бачимо не тільки одинокі постаті художників, музикантів, письменників, а цілі творчо одаровані родини. Сьогодні говорили про Гулаків-Артемовських, а саме про Петра Петровича – професора, викладача Харківського університету і поета, який ще в дошевченківський період започаткував українську байку і друкував сатиричні твори, зберігаючи українське бачення тогочасної ситуації.
Цікавий захід, цікаві доповідачі, присутні дізналися чимало нового. Городищани дякують усім, хто долучився до проведення і організації цієї зустрічі.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account