Черкаські виші охопила благодійна акція «Подаруй мені зиму»

Черкаські виші охопила благодійна акція «Подаруй мені зиму»

У черкаських вищих навчальних закладах проходить благодійна акція «Подаруй мені зиму». У її рамках студенти зібрали вже понад тисячу гривень для допомоги безпритульним тваринам.

– Наші студенти самі запропонували долучитись до збору коштів на харчування і пошук нового дому для вуличних тварин, – розповів ректор Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького Олександр Черевко. – Тому ми одразу ж підтримали акцію «Подаруй мені зиму», кошти від якої були спрямовані у різні куточки Черкащини, де волонтери опікуються безпритульними тваринами.

– У ході цієї акції представники Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» проводять уроки доброти – під час нього наші студенти ділилися досвідом допомоги безпритульним тваринам, тож ми пересвідчилися, що виховуємо наших дітей свідомими і відповідальними, – поділився директор Черкаської філії Європейського університету Віктор Шпильовий.

– Ми навіть не очікували такої активності – під час уроку доброти наші студенти ділилися пропозиціями, як змінити законодавство нашої країни, як допомогти не залишатись на вулиці тваринам, що узимку особливо потерпають від голоду і холоду, – зазначила директор Черкаського комерційного технікуму Людмила Крикуненко. – Мені дуже сподобалися слова нашої студентки про те, що лише людина наділена здатністю розрізняти добро і саме здатність його робити і вирізняє справжню людину.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account