Чи готова Україна до чергової кризи?

Чи готова Україна до чергової кризи?

Голова Регіональної ради підприємців Черкащини Олександр Турченяк говорить про можливості мінімізації ризиків.

У найближчі роки світ очікує чергова економічна криза – оскільки глобальні та локальні економіки розвиваються за певними циклами, що коливаються у межах 612 років. Чи готова до таких викликів українська економіка і як мінімізувати можливі негативні наслідки кризи?

50% всієї української економіки – це кредитні кошти. Сьогодні кожна друга гривня в гаманці кожного українця взята в борг. Віддавати який будуть наші діти і внуки.

Щоб подолати наслідки цього злочину проти України, потрібна багаторічна робота з чітким планом – і почати варто вже сьогодні.

Після Китаю Захід не зацікавлений у новому “економічному диві”, його більше цікавлять багаті споживачі власної продукції, ніж конкуренти. Тому, сподіватися на допомогу Заходу нам не варто – і розвиток української економіки залежить лише від самих українців.

Старі підходи до економічної моделі не можуть спрацювати – “аграрна” Україна просто не виживе. Отже, потрібно зосередити увагу на нових перспективних видах діяльності – розвивати високотехнологічні промислові галузі і звернути увагу на ВПК. З економічної точки зору – це суттєва стаття українського експорту і галузь з великим потенціалом, здатна дійсно зробити Україну лідером на перспективних ринках. Отже, майбутнє України – це гнучкість і повна переорієнтація в сучасному глобалізованому світі.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account