Усі ми були вражені масштабами трагедії, яку нещодавно розбурхана стихія завдала жителям Буковини. Сильні опади зливалися в шалені потоки, які зносили усе на своєму шляху – дороги, мости, будинки, городи… Дивитися по телевізору на це було страшно, що вже й говорити про стан місцевих жителів, які опинилися в епіцентрі негоди. За якусь годину селяни залишилися без урожаю та надії на майбутнє.

На щастя, відгукнулися небайдужі люди, прийшли на допомогу. Депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко спорядив машину з причепом, щоб відвезти постраждалим продукти харчування. Це були макарони, борошно вищого гатунку, різноманітні крупи. Загальна вага – понад 2 тонни. Усе власного виробництва, а отже високої якості і від щирого серця. Олександр Вікторович просто не міг залишитися осторонь, коли прохання про допомогу надійшло від голови постраждалого села та від армійського товариша, з яким колись проходив службу на півночі.

Від Городища до пункту призначення рівно 600 км. Щоб особисто передати постраждалим допомогу, в дорогу вирушили Олександр Лупашко та водій агрофірми «Шульц» Олег Семененко, який вже 5 років добросовісно трудиться на підприємстві. Подорож була складною, натрапили і на якийсь пікет, що перекрив рух на автотрасі. Але їх пропустили, як тільки дізналися, що везуть продовольчу допомогу постраждалим від стихії.

Продукти харчування з рук у руки передали громадам сіл Ревне та Стрілецький Кут. Крупи будуть розфасовані і вручені постраждалим родинам. Олександр Вікторович на власні очі побачив масштаби стихійного лиха. Там прекрасна, мальовнича природа – і болючим контрастом виглядають розмиті шляхи, зламані дерева та поламані паркани. Урожай знищений. Пішло прахом усе, що люди надбали важкою працею. Але громадяни об’єднуються, місцева влада робить усе можливе для подолання наслідків стихії, рятувальники встановили польову кухню, щоб готувати гарячі обіди. Люди не сидять склавши руки, а тому їм і хочеться допомогти. Олександр Лупашко пообіцяв, що усе, що матиме сам – тим допоможе і постраждалим. І після повернення вже «Новою Поштою» відправив солідний вантаж гречки та олії – теж власного виробництва. Сільські громади Буковини сердечно дякують Олександру Лупашку за допомогу, людяність, доброту. Крупи і борошно їм дуже потрібні, адже через затоплення лишилися без урожаю.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account