Ціни на немовлят зросли до 140 тис грн

Ціни на немовлят зросли до 140 тис грн

Співробітники Черкаського відділу поліції із запобігання торгівлі людьми дізналися, що жінка на ім’я Ольга шукає покупця на своє немовля. Дитина народилася 8 червня абсолютно здоровою, це дівчинка, вага 2,8 кг. Її 28-річна мати продала дитину фактично з порогу пологового будинку. За дитину запросила 140 тис грн. Вона сіла у машину для передачі дитини. Переважно мовчала і не видавала жодних емоцій. Коли гроші були в її руках, жінці сказали, що це поліція. Після цього вона розплакалася і сказала, що гроші хотіла витратити на двох старших доньок, яких виховують бабуся і прабабуся.

Знайомі знали про намір Ольги продати дитину – і повідомили про це поліцію на початку року. Тепер горе-матір звинувачують за статтею 208 Кримінального кодексу, вона очікує суду. Дитину передали державним органам опіки.

Сама затримана з родиною не мешкала. Після закінчення школи відмовилася від подальшого навчання, була безробітня. Дітей народила від співмешканця, з яким розійшлася чотири роки тому. Тривалий час не цікавилася справами доньок. Хто батько цієї дитини – невідомо.

13 червня Придніпровський райсуд Черкас призначив міру запобіжного заходу в 60 діб домашнього арешту. Прокуратура оскаржить рішення – проситиме тримання під вартою. Жінка живе з матір’ю та двома доньками у Білозір’ї. Неодноразово полишала дім як не на кілька днів, то на кілька тижнів. На суді обіцяла, що не зникне від слідства. Після закінчення суду намагалася розбити мікрофон одному з журналістів, коли той запитав, чи їй не шкода своєї матері.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account