День прапора відзначили медики

День прапора відзначили медики

Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій  державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства.

Державний прапор нашої Батьківщини має синьо-жовту барву. Ці кольори не випадкові. Тисячоліттями наші предки вважали їх священними. Синій колір – це колір води, без якої не було б життя, не дозрів би хліб, це колір ясного, чистого неба. Жовтий колір – це колір вогню, жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого немає життя на землі; це колір пшеничної ниви, хліба, зерна. Це символ достатку українського народу.

Гідність прапора захищається як у самій країні, так і за її межами. Зневага до прапора розглядається як посягання на честь нації та держави.

Святкування Дня Державного Прапора в Україні спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України.

За традицією, яка склалася в КЗ «Городищенському РТМО» на протязі  останніх років церемонію підняття  Державного Прапора України 23  серпня 2018 року доручено здійснити молодим спеціалістам, які цього року поповнили спільноту медичних  працівників району:

  • Сосюк Юлія Олексіївна – лікар ЗПСМ;
  • Гудзь Наталія Володимирівна – в.о. завідувача терапевтичного відділення, лікар-терапевт;
  • Тивонюк Христина Андріївна – лікар-терапевт поліклінічного відділення.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account