День села відзначили у Петропавлівці

День села відзначили у Петропавлівці

12 липня своє храмове свято і День села відзначили жителі Петропавлівки, Петриків та Сегединців Городищенського району. На свято завжди з’їжджаються всі близькі та рідні гості. Тому до цього дня тут підготуються грунтовно і відповідально. Земляків сердечно привітав сільський голова Віталій Мажаренко. А далі для любителів культурного відпочинку був святковий концерт і безпрограшна лотерея. Шанувальників національної кухні чекала смачна козацька каша. А для тих, хто перебуває в статусі “на канікулах” – веселі забави.

Назва села Петропавлівка навіть звучить по-особливому, адже поєднує у собі імена двох послідовників Христа – апостолів Петра і Павла. На території, де зараз розміщене село, ще близько 7 тисяч років тому жили хлібороби-трипільці. Село має багату і славну історію.

Почесним гостем свята була керівник соціарльних проектів МХП Ірина Ванникова. Зазначила, що запрошення прийняла з великою радістюю. Люди у Петропавлівці дуже чуйні та привітні, тож у цей день, щиро побажала їм миру, достатку у кожну домівку та аби святі Петро і Павло допомагали селу розвиватися. На прохання громади, вручила сертифікати на придбання акустичної системи для будинку культури та бензопили для сільради.

Від благодійного фонду “Урожай – громаді” традиційним подарунком до Дня села став приїзд зіркових гостей – співочого дуету братів Андрія і Василя Томіленків. Для дітей була купа солодкої вати, надувна гірка та батути. Безкоштовно для всіх і з любов’ю.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account