Депутат Черкаської міськради замовив вбивство заступника мера

Депутат Черкаської міськради замовив вбивство заступника мера

Чутка про несподіване зникнення Юрія Ботнара неаби як наполохало суспільство. Адже він яскраво засвідчив себе, як молодий амбітний політик, представник націоналістичної партії “Свобода”, заступник міського голови Черкас. Кожному стало зрозуміло, що тут замішаний кримінал. І справді – Ботнара вирішили вбити, замовили кіллера. Один із депутатів Черкаської міської ради через особистий конфлікт на тлі розподілу сфер впливу за гроші намагався організувати умисне вбивство заступника міського голови Черкас. Депутат знайшов посередника, якому доручив підібрати виконавця вбивства та сплатив йому завдаток.

Однак злочинний план став відомий слідчим Державного бюро розслідування. Вони попередили злочин, розігравши майже театральну постановку. У ході спільної багатоходової спецоперації правоохоронці імітували вбивство заступника міського голови. Замовнику навіть вручили фото, де “закривавлений” Ботнар лежить в якійсь ямі. Після передачі грошей за вбивтсво, організатора затримали. Про це інформують у Державному бюро розслідувань.

Організатором злочину називають депутата Черкаської міськради, працівника Департаменту освіти та гуманітарної науки Черкаської міськради Максима Шадловського. Його звинувачують (підозрюють) у підготовці та організації умисного вбивства та його замовлення (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 15, п. 11, п. 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). Наразі він арештований, на його робочому місці провели обшук.

А Юрій Ботнар повідомив у соціальній мережі, що живий і здоровий, вибачився у всіх, хто хвилювався за нього, і повідомив про брифінг, який запланував на понеділок.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account