Депутати подбали про нове медичне обладнання

Депутати подбали про нове медичне обладнання

Нині багато розмов ведеться щодо проблем медицини. Без перебільшення, реформа медичної галузі – одне з найважливіших питань сьогодення. Тому повсюди й тривають гострі дискусії, ця тема нікого не залишає байдужим.

Два надійні крила медицини – це кваліфікація лікарів та матеріально-технічне забезпечення лікувальних закладів. І дуже приємно, що городищенські депутати усіх рівнів з розумінням ставляться до потреб місцевої медицини, надають вагому допомогу.

– Депутати міської ради придбали і подарували для РТМО монітор пацієнта «Біомед» ВМ 800 А вартістю 35,5 тис грн, – розповів головний лікар районного територіального медичного об’єднання Василь Кравченко. – Значні кошти на придбання медичного обладнання були виділені з районного бюджету. За сприяння депутатів обласної ради на придбання медобладнання були отримані кошти – від Валентина Галушка 16 тис грн, від Олександра Лупашка 100 тис грн. За ці кошти були придбані: електрокардіограф ELI 230 вартістю 40 тис грн, два візки для перевезення хворих вартістю 17,3 і 19,5 тис грн, апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-300 «Надія-4» – 38 тис грн, аналізатор сечі CITOLAB REDER 300 – 31,5 тис грн, оптична трубка – 24,3 тис грн, кабель освітлювальний ендоскопічний – 8,8 тис грн, набір інструментів ендоскопічної хірургії – 79,5 тис грн. Загальна сума – 262370 грн. Безмежна вдячність депутатам усіх рівнів, членам виконкомів та головам рад! Сподіваюся на плідну співпрацю і у наступному році. Адже це на користь усіх жителів району.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account