Дипломи перукарям-модельєрам

Дипломи перукарям-модельєрам

1 лютого 2019 року у Державний навчальний заклад “Городищенський професійний ліцей”відбулося прекрасне свято. Зі стін закладу у самостійну професійну дорогу іде нова когорта адміністраторів; перукарів (перукарів-модельєрів). Молоді, талановиті, сповнені сил і енергії, вони стануть гідним поповненням великої родини професійних спеціалістів. На свято зібрались викладачі, випускники, батьки, та друзі випускників.
Урочиста частина розпочалася виконанням Державного Гімну України всіма присутніми. З напутнім словом звернувся до випускників директор Віктор Моргун, побажав випускникам сповна скористатися знаннями, отриманими у стінах ліцею і йти у світ лише дорогами добра. А добро, яке робитимуть людям, хай повертається до них сторицею.
Теплі слова на адресу випускників, побажання їм успіхів у реалізації фахових знань та професійних звершень прозвучали і від заступника директора з НВР Галина Богач. Під оплески присутніх випускникам вручали дипломи.
Святковий настрій створювала концертна програма. Випускний вечір відбувався в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за закладом, що за час навчання став для учнів другою домівкою. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account