Дирдинському Будинку культури 55 років!

Дирдинському Будинку культури 55 років!

14 жовтня в Дирдиному відбулося святкування з нагоди Дня козацтва і захисників Вітчизни та 55-річчя сільського центру культури і дозвілля. У залі був справжній аншлаг! У концертно-розважальній програмі узяли участь художні колективи села Дирдин: «Берегині пісні», «Барвінок», «Сімейне гніздечко», солістка Анастасія Черкас, юна танцівниця східного танцю Вікторія Шовкова та учні місцевої школи. Виступив гурт «Чумацький шлях» з Городища.  Соліст гурту «Боровиченька» з Шендерівки Корсунь-Шевченківського району Володимир Лисак виконав власну пісню про Дирдин.

Громаду привітав Дирдинський сільський голова Микола Петренко, голова районної спілки АТО Вадим Черненко, депутат районної ради В’ячеслав Онопрієнко.

Дирдяни, які брали участь у боях на Сході України, були нагороджені подяками від сільської ради. Подяку та медаль від Президента України Петра Порошенка вручили учаснику АТО Сергію Лисаку.

Святкування відчули і дорослі, і малі. Усіх бажаючих частували козацькою кашею та юшкою. Діти стрибали на батуті, спеціально придбаному сільською радою для культурно-масових заходів.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account