Дівчинка врятувала меншу сестру

Дівчинка врятувала меншу сестру

На Тальнівщині 13-річна Карина Якубенко врятувала свою 5-річну сестру, яка мало не потонула. Подія сталася 12 травня в селі Лащова, на березі річки Гірський Тікич. Того дня дві подруги Карина та Ірина пішли відпочити та порибалити до річки. За дорослими до води вирушили і їхні менші сестри, наймолодшій Ангеліні було лише 5 років. Не зважаючи на заборону батьків грати коло річки, вона потай пішла за старшою сестрою до води.
Кам‘яна кладка дамби, на якій рибалили дівчата була слизькою, тому було достатньо лише одного необережного кроку, аби Ангеліна послизнувшись впала до води.
На щастя, Карина не розгубилася та, не вагаючись пірнула до річки. Попри те, що мала вже зникла під водою, її старша сестра зуміла помітити потопельницю та схопивши за одяг витягти її до берега.
Коли сестри вже були на березі, на крики про допомогу прибігли інші діти, які знаходились неподалік.
Ангелину яка отримала сильний психологічний стрес, діти намагалися заспокоїти, проте вона ще довго плакала і не могла заспокоїтися.
Повернувшись додому, розповісти батькам про пригоду одразу діти не наважилися. Лише після того, як інформація про щасливий порятунок поширилася селом, дівчата вимушено зізналися перед рідними.
Спілкуючись із рятувальникам, 13-річна Карина розповіла: «Я дуже злякалася за сестричку, яка взагалі не вміє плавати. Попри те, що наша домівка знаходиться лише за 100 метрів від річки, я розуміла, що побігти по допомогу до дорослих, означає втратити час і тоді врятувати Ангелину нам навряд чи б вдалось».

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account