Черкащину відвідає крутий письменник Макс Кідрук!

Черкащину відвідає крутий письменник Макс Кідрук!

Молодий, але вже добре відомий український письменник Макс Кідрук знову вирушає в масштабний тур обласними центрами та маленькими містечками України, аби зустрітися з читачами та презентувати роман «Де немає Бога». Розпочнеться  новий скажений марафон із презентації в Києві. Кінцева станція – Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку (17-18 листопада).

На Черкащині Макс відвідає 4 міста та містечка. Презентація у Городищі відбудеться у понеділок. 5 листопада. О 15:30 мешканців містечка чекатимуть у Центральній районній бібліотеці ім. В. Симоненка (Пл. Миру, 2, другий поверх).

ПРО АВТОРА:

Макс Кідрук — український письменник, мандрівник, колумніст чоловічого журналу «XXL». Автор романів «Де немає Бога», «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», «Бот», а також низки тревелогів. За освітою інженер-енергетик. Загалом побував більше ніж у 30 країнах, серед яких Танзанія, Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші.

ПРО ТУР:

«Я не раз казав, що минулорічний мегатур Україною на підтримку роману «Не озирайся і мовчи», не буде одноразовою акцією. Ще тоді ми з командою були заряджені на щонайменше ще одну подібну божевільну авантюру. Вважайте, рік тому ми лише знайомилися з читачами. Цього року ми їдемо нібито до добрих знайомих. Я з нетерпінням чекаю зустрічей, щоби розповісти про свій новий роман», – говорить Макс Кідрук.

ПРО РОМАН «ДЕ НЕМАЄ БОГА»

Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них – рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

«Де немає Бога» – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.

БУКТРЕЙЛЕР: https://www.youtube.com/watch?v=8vi43QBo6Fs

РОЗКЛАД ТУРУ:

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ:

Черкаси: 5 листопада, 19:00. Черкаський художній музей (вул. Хрещатик, 259).

Умань: 14 листопада, 17:00. Coffee Roastery Palma (вул. Тищика, 14а, 3 поверх).

Корсунь-Шевченківський: 5 листопада. Центральна бібліотека (вул. Щорса, 2).

Городище: 5 листопада. Городищенська центральна районна бібліотека ім. В. Симоненка (Пл. Миру, 2, другий поверх).

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account