До пожежної частини на екскурсію

До пожежної частини на екскурсію

28 травня до 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області завітали учні десятих класів Городищенського економічного ліцею на пізнавальну екскурсію в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності».

Фахівці Городищенського районного сектору Управляння розповіли дітям історію створення пожежної охорони, специфіку діяльності «Служби порятунку», пожежно-технічне оснащення частини. Бажаючі мали змогу приміряти бойовий одяг та перерізати металевий предмет гідравлічними ножицями.

Після екскурсії на фасаді, гостей запросили до народознавчої світлиці 4-ї ДПРЧ для обговорення небезпеки під час літніх канікул, відпочинку біля відкритих водойм. Нагадали діям у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. На останок, співробітники представили відео-ролик про вищі навчальні заклади України системи ДСНС, а також змістовну розповідь про критерії вступу.
На останок всі отримали тематичні пам’ятки з правилами безпеки та подякували рятувальникам за цікаву та змістовну екскурсію.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account