До Всесвітнього дня тварин безпритульні котики і собачки Черкащини отримали подарунків на 20 тис грн

До Всесвітнього дня тварин безпритульні котики і собачки Черкащини отримали подарунків на 20 тис грн

До 4 жовтня – Всесвітнього дня тварин – благодійну акцію зі збору коштів для безпритульних тварин Черкащини – провів Черкаський обласний благодійний фонд «Життя».

– На Черкащині все більше людей, чиї серця відкриті для допомоги не лише людям, а світу загалом, – констатує президент БФ «Життя» Оксана Савіцька. – Загалом, за час акції було зібрано допомоги майже на 20 тисяч гривень.

За благодійні кошти було придбано 4 великі клітки. Завдяки їм буде можливо забирати з вулиці, лікувати та утримувати (до прилаштування у новий дім) у 4 рази більше хворих та покинутих вуличних тваринок. Придбали 11 мішків корму та обладнання для відлову, які буде передано волонтерам, що опікуються тваринками у містах і селах Черкащини. Буде розроблено та надруковано плакати, що переконуватимуть жителів області не викидати тварин на вулиці та гуманніше ставитися до безпритульних тварин. Крім того, наразі ще триває благодійний збір у скриньки, встановлені у корпусах Черкаського державного університету ім. Б. Хмельницького, Черкаського державного бізнес-коледжу та Черкаського державного технологічного університету.

Як відомо, БФ «Життя» допомагає впроваджувати на Черкащині обласну Програму гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин. І найближчим часом, у області буде проведено масштабну акцію з вакцинації проти сказу та стерилізації до 60 безпритульних тварин відразу у 3 куточках області – місті Городищі, смт. Маньківка та Єрківській ОТГ.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account